1. je pro Vás kvalita na prvním místě,
  2. očekáváte profesionální jednání i výsledek,
  3. máte rádi čistý a jemný styl.

buDEME SI ROZUMĚT, POKUD


Miluji vytváření krásných věcí, které zaujmou a potěší Vaše oči.

perfekcionista.

Kdybych se měla popsat jedním slovem, řekla bych, že jsem

jeden splněný sen

Já ten svůj sen právě prožívám.
S Vámi.

Focení mě provází celý život. Již jako malá holka jsem ráda fotila na tátův kompakt a fotky poté amatérsky upravovala v prvních editovacích programech. Později na gymnáziu jsem od mé rodiny dostala k narozeninám svou první zrcadlovku a s velkým nadšením a ještě větší naivitou se pustila do budování ateliéru, ve kterém jsem během studia trávila většinu volného času a fotila především rodinnou fotografii a glamour. Naprosto jsem milovala jak samotné focení, tak následnou postprodukci v tehdejším Photoshopu. Po maturitě jsem z více důvodů dala přednost studiu vysoké školy a na několik následujících let činnost přerušila. 

Roky plynuly, já sbírala různé pracovní zkušenosti a stále cítila, že má umělecká duše trpí. Až o mnoho let později během mateřské dovolené jsem si konečně dovolila zapřemýšlet o životě trochu více do hloubky a došlo mi, že se k focení musím vrátit. To jediné mi totiž vždy dávalo vnitřní smysl.

Přijde mi velmi důležité, aby měl každý v životě nějaký sen. Ten svůj jedinečný hnací motor.

01.

Jsem totiž hlavně maminka na plný úvazek a nebylo snadné udělat takto velký krok, nakoupit veškerou drahou techniku, zkrátka začít znovu od nuly, jelikož doba pokročila. Jsem velmi vděčná svému manželovi, který mě v mém rozhodnutí tenkrát podpořil a stále velmi podporuje. 

Díky tomu, že mohu dělat práci, kterou miluji, mohu potkávat Vás. A věřte, že Vy, Vaše osobní příběhy, Vaše láska a rodina, jste pro mě tou největší inspirací.


S láskou,


02.

Pokud ten Váš sen v životě máte, obklopte se lidmi, kteří Vás zahrnou pochopením, láskou a nekonečnou podporou.

Tereza