05. krása
06. ladnost

03. láska
04. estetika

01. jednoduchost
02. elegance

jsou vám následující hodnoty blízké?

pokud ano,
prohlédněte si tuto galerii

další snímky

Jedná se o mé nejoblíbenější série snímků, které vystihují můj styl a dají Vám tak jasnou představu o tom, co ode mě můžete očekávat.

několik milých slov

Terezky schopnost navodit při párovém focení příjemnou atmosféru a zachytit tak uvolněné snímky nás naprosto uchvátila. Její light&airy rukopis nás ohromil a snímky z její “dílny” už zdobí i náš domov. 

Pokud hledáte fotografku, která dokáže zachytit skutečné emoce a vytvořit krásné, osobité snímky, Terezka je ta pravá volba. Děkujeme za tvou úžasnou práci a velmi milou zkušenost!

MARKÉTA A ERIK

Talentovaná fotografka, která ke své práci přistupuje zodpovědně, s respektem a pokorou. Focení je nenucené, uvolněné, přátelské. Také jsme ocenili pomoc při výběru outfitu tak, aby byl výsledek dokonalý.

Navíc získáte vytištěné fotografie na krásném papíru, což je pro nás pomyslná třešinka na dortu. Moc děkujeme za vytvoření vzpomínek na celý život.

pACINDOVI

Focení jsme si moc užili, cítili jsme se s tebou velmi přirozeně a před objektivem jsme se díky tobě naprosto uvolnili.

I přesto, že jsem tě viděla poprvé v životě, měla jsem pocit, jako bychom se znaly už dobu. O fotkách ani nemluvím, jsme z nich odvařený! Máme díky tobě krásnou vzpomínku, děkujeme a budeme moc rádi, když si to zopakujeme!

čÁPOVI

Focení u Terezky doporučuji všemi deseti. Ten styl, čistota fotek a její příprava na samotné focení.

S fotkami jsme moc spokojení a už k nikomu jinému nechceme. Pokud se přítel někdy pochlapí, tak bychom rádi měli Terezku i na svatbě.

VERONIKA A LUKÁŠ