Pojďme zachytit život

...aby vzpomínky nezůstaly jen v srdci.

V teplých měsících tyto kolekce plné lásky fotím nejraději u lesa, v květinové zahradě, v parku, na pláži nebo třeba v uličkách města. V zimních měsících vám naopak ráda nabídnu možnost focení ve světlém foto studiu s mnoha zákoutími. Jednoduše mi napište, co je vašemu srdci nejblíž a domluvíme veškeré detaily.

A co pro vás v rámci rodinného focení mohu zaznamenat?

1. TĚHOTENSTVÍ

2. MATEŘSTVÍ

3. rodina

prohlédnout galerii

Lisfestyle kolekce

Jemné, elegantní a nadčasové. Takové budou vaše fotografie, ať už společně zachytíme těhotenství, mateřství nebo celou vaši rodinu.
Krásné portréty, něžné detaily, milé momentky. Vše přirozeně s úsměvem na rtech. 

kolekce obsahuje:

  • 1 hodina focení v Pardubicích a okolí
  • konzultace stylingu a vizáže
  • 15 finálních fotografií V NEJLEPŠÍ KVALITĚ
  • VLASTNÍ VÝBĚR FOTOGRAFIÍ z náhledů
  • soukromá online galerie

4200 Kč

objednat focení

Doplňkové služby

Pokud máte rádi luxus, přejete si zážitek z focení umocnit a rádi se necháte hýčkat, vyberte si z následující nabídky doplňkových služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější z vás.  

aktuální možnosti:

  • VYVOLANÉ FOTOGRAFIE 10X15 V PREMIOVÉ KVALITĚ s doručením na vaši adresu v krásném dárkovém balení + 600 KČ
  • profesionální vizáž (makeup + vlasy) + 2000 KČ
  • luxusní flatlay fotokniha 15x20 v dechberoucím bílém provedení + 4500 Kč
  • obraz 50X75 v kombinaci sklo/dřevo v bílém či přírodním rámu + 3500 kč
Mým cílem je zachytit vaše pouto laskavě a s nejvyšší profesionalitou.

Můj slib pro vás

"Z focení s paní Ročňákovou jsem nadšená."

Objevila jsem její práci na IG a přesto, že bydlíme opravdu daleko, dojeli jsme si na focení právě k ní. Nelitujeme jediného kilometru! Fotky jsou nádherné!!!

Celkově jsem byla moc spokojená i s komunikací, průběhem focení, rychlostí dodání fotek… Doporučuji všemi deseti a paní Ročňákové moc děkuji za krásnou památku na období těhotenství.

anna kőnigová

"Tereza je profesionál tělem i duší."

Pokud hledáte někoho, kdo ke své práci přistupuje zodpovědně, s láskou a respektem, už nehledejte dál.

Nechali jsme se vyfotit již dvakrát a zcela jistě ne naposledy. Tereza nám vytvořila skutečně krásné a jemné fotografie, díky  kterým máme nádhernou vzpomínku na celý život.

Děkujeme a doporučujeme všemi deseti!

kateřina pacindová

1. neradi se fotíme. zvládneme to?

Strach z focení je přirozený, ale ujišťuji vás, že se není čeho bát. Během focení se snažím navodit příjemnou atmosféru tak, aby vám se mnou bylo dobře a uvolnili jste se. Ráda vám také pustím vaší oblíbenou hudbu a pak už to jde většinou samo. Focení často dělám formou procházky, aby byly výsledky co nejpřirozenější a nemuseli jste tolik myslet na to, že se fotíte.

3. jak budou vypadat naše fotografie?

Těhotenské, mateřské a rodinné fotografie upravuji tak, aby odpovídaly mému stylu, který můžete vidět napříč portfoliem. Budou jemné, světlé a v přirozených barvách. Pro žádaný efekt je nutné dodržet barevnou paletu (viz otázka č.4) a fotit na prosvětleném místě. Na fotografiích neodstraňuji druhé brady, tetování, špíčky ani silně aknózní pleť. Provádím základní retuš, kdy odstraním např. malé nežádoucí pupínky.

2. kde fotíte? jezdíte i mimo pardubice?

Rodinné záležitosti nejraději fotím v přírodě nebo ve městě. Mám svá oblíbená místa v Pardubicích a přilehlém okolí, ale ráda po předchozí domluvě přijedu i za vámi. Cena za dopravu činí 10 Kč/km z Pardubic na místo focení a zpět. Ráda také fotím v několika foto studiích, kde cena za pronájem na jedno focení bývá v rozmezí 1600-3000 Kč. Pokud, chcete fotit ve studiu, částku je nutné připočítat k ceně kolekce.

4. poradíte nám, jak se upravit?

Rozumím, že pokud se rozhodnete investovat do vašich fotografií, záleží vám na to, jak na nich budete vypadat. Ráda pro vás domluvím profesionální vizáž, abyste se cítili krásně a sebevědomě. Vždy vám také doporučím vhodné oblečení na základě konzultace s vámi. Z barev pro můj styl focení preferuji bílou, krémovou, béžovou, pastelové odstíny jako je světle modrá či zelená, nebo pudrově růžová.

5. jak si můžeme rezervovat termín?

Jednoduše mi napište prostřednictvím formuláře zde na webu nebo přímo na email uvedený v sekci Kontakt. Jakmile domluvíme typ focení a termín, uhradíte převodem na účet zálohu 1000 Kč pro závaznou rezervaci. Po připsání zálohy začneme plánovat detaily focení. Záloha je nevratná a focení lze z vážných důvodů (nemoc, velmi špatné počasí) 1x přesunout nejpozději 24h předem na nejbližší možný termín.

6. co když se nám bude líbit více fotografií?

Pokud si vyberete více než 15 fotografií, které máte automaticky ve vaší kolekci, každá další fotografie je zpoplatněna částkou 200 Kč/ks bez tisku a 250 Kč/ks s tiskem. Neupravené fotografie neposkytuji, slouží jen a pouze k výběru fotografií k následné úpravě. Je taktéž zakázáno je stahovat a jakkoli šířit. Pro kompletní informace si prosím přečtětě obchodní podmínky zde.

tereza ročňáková

© 2024 Copyright | Legal |Obchodní podmínky | Site credit