o mně

VÍTEJTE!

Jmenuji se Tereza a jsem svatební, rodinná a brandová fotografka.

Kdybych se měla popsat jedním slovem, řekla bych, že jsem perfekcionistka. Miluji vytváření krásných věcí, které zaujmou a potěší vaše oči.

Budeme si rozumět, pokud

  • je pro vás kvalita na prvním místě,
  • očekáváte profesionální jednání i výsledek,
  • máte rádi čistý, jemný a nadčasový styl.


jeden splněný sen

Focení je mou vášní již dlouhá léta a odjakživa ráda fotím hlavně ženy. Baví mě make-up, móda, design a velmi si potrpím na detaily, což se promítá v mé milované práci. Spoustu času věnuji vzdělávání se ve svém oboru, jelikož fotografii chápu jako investici. Naprosto tedy rozumím tomu, že když vy investujete váš čas a finance, očekáváte ode mě profesionální práci. Mohu vás ujistit, že se mnou jste ve správných rukou. Mám za sebou spoustu zkušeností a spokojených klientů. Během naší spolupráce budu vašim průvodcem a společně vykouzlíme fotografie, které budete milovat. 

Je pro mě důležité být fit, protože například celodenní focení je opravdu náročná fyzická disciplína. Velmi se zajímám o celostní přístup ke zdraví, miluji přípravu zdravého jídla a také pohyb. Ať už jde o silový trénink v posilovně, svižnou procházku lesem nebo lekci jógy. V AirPodech mi k tomu poslední dobou zní Lauv, HAEVN nebo Hybrid Minds. Ráda také brouzdám uličkami měst, a pokud k tomu objevím malou rodinnou kavárnu, kde si mohu vychutnat kvalitní cappuccino a čerstvý croissant, jsem šťastná. 

Když zrovna nefotím, jsem hlavně maminka jednoho malého chlapečka a manželka skvělého muže. Dále také velká milovnice pejsků, pikniků, pláží, italské kuchyně a Přátel. V neposlední řadě jsem žena, která si jde za svými cíli a plní si své sny. Díky své úžasné práci potkávám vás. Kreativní podnikatelky, maminky, úžasné rodiny a páry. To vy jste pro mě tou největší inspirací a vaše spokojenost nejsladší odměnou. Za to vám ze srdce děkuji.

 

„Proměňte svůj život v sen, a své sny ve skutečnost.“

Antoine de Saint-Exupéry

Kvalita na prvním místě.

Mým cílem je odvést tu nejlepší možnou práci a zachytit pro vás ty nejkrásnější snímky, kde se sami sobě budete líbit.

Hodnota fotografie s časem roste a mohu Vám slíbit, že investice do kvalitních fotografií nebudete nikdy litovat. Až se na ně za několik let podíváte, budete šťastní, že je máte.

tereza ročňáková

konzultace

Cítíte, že si budeme rozumět?

To mě ohromně těší!
Ráda s vámi vaši představu o fotografiích zcela nezávazně proberu během rychlého telefonátu.

tereza ročňáková

© 2024 Copyright | Legal |Obchodní podmínky | Site credit