jste připraveni zvýšit svůj dosah a prodeje?

POJĎME ZACHYTIT TVÁŘ VAŠÍ ZNAČKY

fotky, které potřbujete

Brandové

víte, jakou sílu mají brandové fotografie?

V dnešním světě, kde vládnou sociální sítě a vizuální obsah, mohou být kvalitní fotografie vaší značky klíčem k úspěchu vašeho podnikání. Proč? Protože pouhá vteřina na Instagramu může rozhodnout o tom, zda právě teď získáte nového klienta, nebo zůstanete v davu nepovšimnutí.

První dojem je všechno. A v digitálním světě je ten první dojem často založen právě na fotografii. Profesionální fotografie vaší značky dokáží vyprávět příběh, vyvolat emoce a vytvořit spojení s vaším publikem jako nic jiného. A právě to je důvod, proč byste měla investovat do kvalitních brandových fotografií. 

focení

budování důvěry

Profesionální fotografie signalizují, že vaše značka je seriózní a důvěryhodná. V očích vašeho ideálního klienta to znamená, že si vážíte své práce a jste připraveni investovat do kvality.

zvýšení zapojení

Vizuálně atraktivní obsah má na sociálních sítích větší šanci na zapojení. Dobře zpracované fotografie přitahují pozornost a podporují sdílení, což rozšiřuje dosah vaší značky.

přiblížení k publiku

Pokud vaše fotografie vyprávějí příběh vaší značky, vaši potenciální klienti se s vámi mohou snadněji spojit. A když lidé cítí napojení, jsou více nakloněni k nákupu, proto jsou kvalitní brandové fotografie základ.

"S focením od Terezy jsem byla více než spokojená."

Tereza našla krásný prostor na focení přesně dle mých představ. Atmosféra během focení fotek na můj profesní web byla super. Tereza zajistila i vizážistku a vše velmi rychle, abychom se vešly do mého preferovaného termínu. Opravdu ráda doporučuji.

Eva gajdošová

team leaderka

jaké kolekce nabízím?

Kompletní

POTŘEBUJETE FOTOGRAFIE NA WEB, SOCIÁLNÍ SÍTĚ A DALŠÍ?

60 min call/osobní schůzka
plán focení na míru
2-3 hodiny focení 
3-5 převlečení / konzultace stylingu
focení na 2-3 lokacích
soukromá online galerie 
pestrá kolekce nejrůznějších portrétů i detailů
40 profesioně upravených fotografií
licence k užití fotografií ke komerčním účelům

INVESTICE: 18. 000 KČ

CHCETE JEN NĚKOLIK NOVÝCH HEADSHOTŮ?

20 min call (konzultace konceptu)
1 hodina focení 
2 převlečení / konzultace stylingu
focení v 1 lokaci 
soukromá online galerie 
10 profesionálně upravených portrétů
licence k užití fotografií ke komerčním účelům

INVESTICE: 8.000 KČ

Business

vizuál

portrét

První krok

1. úvodní KONZULTACE

První krok naší spolupráce bude krátká deseti minutová úvodní konzultace, během které se telefonicky pobavíme o nabízených možnostech a vašich požadavcích.  Domluvíme se na kolekci, kterou budeme fotit, a vyřešíme termín focení. Jakmile budeme vědět tyto dva body, zašlu vám k podpisu smlouvu a učiníme tak naši spolupráci oficiální. 

Domluvíme se též na termínu Zoom callu, kde probereme a naplánujeme celý koncept focení od A do Z. Před focením

2. ZOOM CALL

Další krok naší spolupráce je Zoom call, abychom se před focením poznaly alespoň přes obrazovku. Během 60 minut probereme filozofii vaší značky, definujeme její hodnoty, výjimečnost a ideálního klienta. Domluvíme se, kde všude chcete fotografie použít, abychom věděly, co přesně fotit a za jakým účelem.

Vyřešíme koncept, prostory, styling, vizáž, barvy, doplňky. Zkrátka naplánujeme focení na míru vašim potřebám a požadavkům. Po tomto callu vám zašlu souhrnné informace z konzultace a vytvořím vizuální moodboard pro lepší představu o výsledku.

Den focení

3. focení

Den D je tady! Žádný strach. Během focení vás povedu. Poradím vám s pózováním, budu za vás hlídat i ty nejmenší detaily. Fotografie vám budu průběžně ukazovat a budeme společně konzultovat všechny kroky.

Vystřídáme několik outfitů a scén. Vytvořím pro vás sérii nádherných fotografií, na kterých to budete zkrátka vy a které vám umožní ukázat se klientům přesně v tom světle, v jakém chcete být viděna. Po focení

4. hotovo

Do týdne od našeho focení obdržíte přístup k vaší soukromé online galerii, ve které si vyberete snímky k úpravě. Do dvou týdnů od vašeho výběru budete mít fotografie hotové.

S výběrem vám ráda pomohu, pokud si nebudete jistá. Výběr také můžete nechat zcela na mě. Okem profesionála vyberu snímky, na kterých vám to bude skutečně slušet a budou vysoce reprezentativní.


máte otázky?

V pořádku, tady jsou odpovědi...

1 | KDE PROBÍHÁ FOCENÍ?

Na výběr máme hned několik variant, které během Zoom callu probereme. Při výběru místa vždy záleží na tom, aby k vám opravdu sedělo a dotvářelo tak příběh vaší značky. Měla byste s ním naprosto souznít. Může to být váš domov či provozovna, krásná kavárna, ulice města, zahrada, park, jednoduchý a stylový ateliér či pronajatý Airbnb byt. Pokud budeme fotit velkou kolekci, nakombinujeme více variant. 

2 | pomůžete mi se stylingem a vizáží?

Součástí Zoom callu je poradenství ohledně stylingu, jelikož jsou outfity, které vás budou reprezentovat lépe než jiné. Velice ráda vám poradím a doporučím vhodný styl, kombinaci jednotlivých kousků i barevnou paletu. Vše s ohledem na ostatní aspekty focení jako je místo, koncept a podobně. Doporučím vám též vizážistku, která váš look pozvedne na vyšší level a fotografie budou vypadat více profi. A především se budete cítit skvěle. 

3 | Nerad/a se fotím. zvládneme to?

Nedělejte si starosti, protože nervozita před objektivem je naprosto normální. Během focení je mým cílem navodit příjemnou atmosféru, abyste se cítila uvolněně a sebejistě. Pomohu vám s pózováním a zaměstnám vaši mysl, abyste se příliš nesoustředila na samotné focení. Ráda vám k focení pustím vaši oblíbenou hudbu, která vždy pomůže dotvořit tu správnou atmosféru.

4 | jak obdržím fotografie?

Profesionálně upravené fotografie vám doručím prostřednictvím soukromé online galerie, ke které budete mít přístup jen vy. Budete mít možnost si je stáhnout ve vysokém rozlišení pro tisk i nízkém rozlišení pro web a sociální sítě. Pokud si to budete přát, galerii můžete pohodlně sdílet s ostatními členy vašeho týmu či kýmkoli jiným, komu poskytnete přístupové údaje, např. designérovi vašeho webu.  

pojďme zachytit tvář vaší značky

Pomohu vám naplnit vaše poslání

Vaše značka potřebuje autentické vizuály, které osloví právě vaše ideální klienty a odliší vás od konkurence.

Nyní, když znáte sílu brandové fotografie, je čas ji začít využívat ve svůj prospěch. 

Jste připraveni?